Żona kibica ….Piłka ruszyła do gry i pierwszy mecz mamy za sobą. W polskich miastach powstały dodatkowe piwne ogródkki. Wraz ze znajomymi, dzięki dużym erkanom można przeżywać sportowe emocje. W kolejne tygodnie trudno będzie odciągnąć mężczyznę od telewizora. Jeśli lubisz piłkę i jesteś zagorzałym kibicem, czeka Cię seria ciekawych meczy. Gorzej jeśłi nie podzielasz entuzjazmu partnera.

Każda próba odciągnięcia go od pilota i kufla piwa będzie dla Ciebie trudna. A powodzenie sukcesu tej operacji będzie graniczyło z cudem.

Jednak zamiast odciągać męża od telewizora, pozwól mu na oglądanie kolejnych meczy. Wykorzystaj czas mistrzostw dla siebie.

Kiedy ostatnio się relaksowałaś, albo byłaś u kosmetyczki? Może czas odwiedzić fryzjera? Na czas mistrzostw otwarły się nie tylko piwne ogórdki dla kibiców, ale i nowe możliwości wypoczynku dla ich darm serca. Zobacz chociażby ofertę termalną w Białce Tartrzańskiej. Stworzono tam rodzinną strefę kiobica, gdzie kobieta może oddać się kąpielom, a mężczyzna przeżywać piłkarskie emocje.

Jeśli lubisz czytać, a nigdy nie miałaś na to czasu teraz być może pojawił się najlepszy moment. Weź udział w konkursie i wygraj zestaw książek, albo kosmetyków.

Zapisz się na yogę, albo przyspieszony kurs języka.
Rób to na co masz ochotę, a na co zawsze brakowało Ci czasu.

Kiedy zrobisz dla siebie coś przyjemnego, będziesz szczęśliwsza. A czegóż wiecej chce Twój partner, jak mieć przy swoim boku szczęśliwą kobietę 🙂

Powodzenia!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Jeden komentarz do “Żona kibica ….”

 1. No tak,
  z nałogowym kibicowaniem nie ma co walczyć,

  zwyczajnie trzeba je polubić 🙂
  a także wykazywać chociaż minimalne zainteresowanie wynikami.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*