Zbliża się rocznica ślubu? Pomyśl o wspaniałym przyjęciu!

Rocznica ślubu to niezwykle ważne wydarzenie. Podkreśla, że partnerzy cieszą się wspólnymi chwilami w związku już przez długi okres czasu. Jest to również dobra okazja do spotkania się z rodziną. Codzienne obowiązki nie pozwalają nam na częste widywanie się z bliskimi. A przecież wielu przyjaciół i krewnych chciałoby, abyśmy podzielili się swoją radością. Rocznice, zwłaszcza te okrągłe, powinny być odpowiednio świętowane przez małżonków. Wspaniałe przyjęcie jeszcze bardziej podkreśli podniosłość wydarzenia. Piękna lokalizacja, duża ilość gości i doskonały katering sprawią, że świętujący poczują się jak w dniu swoich zaślubin. Należy jednak pamiętać, że tylko dobrze zorganizowane przyjęcie dostarczy nam wielu pozytywnych wrażeń. Z tego powodu warto wybierać miejsce ze szczególną uwagą. 

Serdecznie zapraszamy...

Pamiętajmy, że przyjęcie z okazji rocznicy ślubu nie jest tym samym co wesele. Nie jesteśmy więc zobowiązani zapraszać wszystkich, którzy świętowali nasz ślub. Tym razem mamy do czynienia z bardziej kameralnym wydarzeniem. Liczba gości nie powinna więc przekraczać 50 osób. Ważne jest to, aby byli przy nas nasi najbliżsi. To, kogo zaprosimy jest więc zależne od naszych aktualnych relacji z poszczególnymi osobami. Należy pamiętać, że zaproszenia muszą być wysłane odpowiednio wcześnie. 

Rozkosz dla podniebienia

Wyśmienite potrawy to połowa sukcesu. Jednym z powodów, dla których wszyscy uwielbiają przyjęcia okolicznościowe jest możliwość skosztowania pysznych dań. Z tego powodu koniecznością jest, aby skontrolować oferowane przez restaurację menu. Może się np. okazać, że jadłospis zawiera dużą ilość składników, których nie tolerują nasi najbliżsi. Jeżeli wśród zaproszonych jest osoba chora na cukrzycę lub cierpiąca na problemy z żołądkiem, należy zadbać o to, by na stole znalazły się odpowiednie potrawy. Zakątek Smaku tworzy menu w porozumieniu z klientem. Dzięki temu, możemy być pewni, że dania będą dostosowane do naszych zapotrzebowań. Należy pamiętać, że na początku przyjęcia powinien zostać podany obiad, składający się z dwóch dań i deseru. Późniejsza ilość serwowanych posiłków jest zależna od naszych upodobań oraz budżetu. Ważne jest to, aby na stole były stale obecne patery i półmiski z przekąskami. 

Funkcjonalna sala

Wybór sali to bardzo odpowiedzialne zadanie. Jej wygląd zadecyduje o pierwszym wrażeniu naszych gości. Przepych nie jest tutaj wymagany. Ważne, aby wnętrze prezentowało się schludnie i elegancko. To od nas zależy czy stoły zostaną ustawione oddzielnie czy połączone w podkowę. Powierzchnia powinna być na tyle duża, aby obecni mogli cieszyć się wspólnym tańcem. 

Urozmaicenie przyjęcia

Nasi goście oczekują dobrej zabawy. Nie warto ograniczać się jedynie do wspólnego spożywania posiłku. Zakątek Smaku pomoże nam dobrać odpowiednią, zachęcającą do tańca oprawę muzyczną i ułożyć scenariusz imprezy. Jeżeli wśród zaproszonych będą dzieci, zaleca się zatrudnić animatorów. W końcu każdy z naszych gości powinien świetnie się bawić i dobrze wspominać ten ważny dla nas dzień.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*