Wiosna, to piękny czas na miłość


Tak opóźnionej wiosny dawno już nie było. Z utęsknieniem czekamy na ostateczne stopnienie śniegu, aby wiosna, która jest w naszych sercach wyszła z cienia zimowych palt, rękawiczek i czapek.

Wraz z budzącą się do życia przyrodą, zapachem ziemi i łagodnymi podmuchami ciepłego wiatru, które dzięki promieniom słońca tchną nową energią i słońcem ożywa w nas dobry nastrój, poczucie szczęścia i apetyt na miłość.
Efektem jest wzrost serotoniny i dopaminy, która pojawia się w organizmie człowieka dzięki wzrostowi dawki światła, a wpływa na wzrost naszej aktywności, tzw. chęci do życia i pozytywne postrzeganie otaczającej rzeczywistości.

Nie można się bronić przed stanem wiosennego pobudzenia. Wręcz przeciwnie, należy mu się poddać, by czerpać radość choćby z wsłuchiwania się w śpiewy ptaków, czy spędzania czasu na łonie natury. Przecież rozpoczyna się sezon grillowania, działkowania i wypadów poza miasto.
To na prawdę dobre okoliczności na przeżywanie romantycznych chwil z ukochaną osobą i okazywanie sobie uczuć. To również świetny czas dla singli na zawieranie nowych znajomości, które mają szansę przerodzić się w przyjaźń, albo prawdziwe, wymarzone uczucie.

Miłość jest tym piękniejsza, gdy przychodzi albo powraca „z zaskoczenia”, ale pamiętajmy, że wiosną zdarza się to zdecydowanie częściej .

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

2 komentarze do “Wiosna, to piękny czas na miłość”

  1. Wiosny jakoś nie widać, to może za miłoscia trzeba rozejrzeć się bardziej aktywnie 🙂

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*