Sztuka bycia szczęśliwym – poznaj 2 sekretySzczęście jest jak motywacja, wypływa ze środka i promienieje na zewnątrz. Popularne powiedzenie - "Pieniądze szczęścia nie dają" ma sobie wiele z prawdy. Pieniądz sam w sobie szczęścia nie przynosi, ale pomaga w jego pomnażaniu tym, którzy są szczęśliwi 😉

Chcesz być szczęśliwy? Zacznij być radosny.

Ciesz się z małych rzeczy. Często nie zauważa się tego, co ma się dobrego na co dzień. Trudno przychodzi cieszyć się z męża, dzieci, pracowników, kolegów, szefa. często uważa się, że cieszyć można się z czegoś bardzo dużego, bo codzienność to nie powód do radości.
Tymczasem tak wiele dobrego otrzymuje się od każdej napotkanej osoby. Sztuka w tym, by umieć to zobaczyć.

Oczekuj mało, a dostaniesz dużo 🙂
Człowiek ma tendencję do usprawiedliwiania swojej niedoskonałości. Nie zrobiłem, bo bylem zmęczony. Od drugiego człowieka za to oczekujemy, że będzie idealny. Im mocniej chce się otaczać idealnymi ludźmi, tym mniej ich się wokół siebie ma.
Świat daleki jest od ideałów, każdy ma swoje dobre powody na to, by zrobić coś inaczej niż by się tego można było spodziewać. Oczekując mało od innych można się pozytywnie zdziwić.

Oczekiwanie czegoś małego od innych, a wiele od siebie jest równie trudne jak i cieszenie się z małych rzeczy. W końcu szczęśliwy nie jest każdy, ale każdy ma szansę na szczęście.

Życzę Ci radości każdego dnia 🙂

Jolanta

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Sztuka bycia szczęśliwym - poznaj 2 sekrety, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*