Przyciągnij miłość872375_be_with_me_2[1]
Wczoraj podczas oglądania filmu "Sekret" mąż powiedział mi, że poznał mnie w momencie, kiedy zaczął pozytywnie myśleć. Kiedy zaczął akceptować siebie. Ta jego wypowiedź nie dała mi spokoju. Zaczęłam sama zastanawiać się nad moim wcześniejszym życiem i towarzyszącymi mu emocjami.

Jako zbuntowana nastolatka poznałam swoją pierwszą miłość. Wtedy byłabym gotowa zmienić cały świat wokół siebie, ponieważ sama czułam się nieszczęśliwa. Wówczas nie przyszłoby mi do głowy, że kwestia szczęścia i nieszczęścia to moje wewnętrzne nastawienie, a nie wina otaczającego mnie świata. Moja pierwsza miłość podobnie jak ja przeżywała okres buntu. Nasz związek był burzliwy. Przeżywał wzloty i upadki, rozstania i powroty. Byliśmy ze sobą przez długie lata. Przez ten czas nigdy nie miałam 100 procentowej pewności czy jestem kochana. Szczęśliwa byłam przez krókie momenty. Nie czułam się akceptowana.

Męża poznałam w momencie, kiedy odnalazłam wewnętrzny spokój i szczęście. Wcześniej myślałam, że szczęście może dać mi inna osoba. Teraz wiedziałam, że jestem i będę szczęśliwa bez względu na to, czy obok mojego boku stoi mężczyzna, czy też będę sama.

Otrzymać miłość można w momencie, kiedy daje się miłość. A pierwszą obdarowaną osobą powinieneś być Ty sam. Aby móc kogoś kochać i być kochanym, trzeba najpierw pokochać siebie. Jeżeli uważasz, że masz wady - zmień je na zalety, albo zaakceptuj. Pogódź się z sobą. Według prawa przyciągania podobieństwa się przyciągają. Kiedy więc chcesz otrzymać miłość kochaj. Kiedy chcesz otrzymać szacunek szanuj. Najpierw daj te uczucia sobie.

Czyż nie mogąc zaakceptować własnych wad będziemy w stanie zaakceptować je u drugiej osoby?

Czy nie szanując siebie można kogoś szanować? Czy druga osoba będzie Cię szanować, jeżeli Ty siebie traktujesz bez szacunku?

Czy można czuć się dobrze u boku drugiej osoby, jednocześnie czując się źle we własnej skórze?

914481_little_frogs_-_cute_love[1]

Zastanów się jakie uczucia żywisz w swoim sercu. Czy siebie kochasz, doceniasz? Czy możesz patrzeć na siebie w lustrze? Postaraj się kontrolować swoje wewnętrzne odczucia. Jeżeli czujesz się w tym momencie źle zmień to. Wzbudzaj w sobie dobre emocje. Odkryj swój sposób na dobre samopoczucie. Oglądaj komedie. Śmiej się i ciesz z bycia tym kim jesteś. Jeżeli nie jesteś w stanie zmienić swojego nastawienia sam poradź się psychologa.

Szkoda tracić czasu na wieczne wojny ze sobą, kiedy można być szczęśliwym i kochanym tu i teraz. Miłość czeka tuż za rogiem, ale najpierw trzeba ją znaleźć w sobie.

Autor: Jolanta Valentin

eioba

---Sztuka przyciągania ludzi
Złote zasady zdobywania przyjaciół, którzy zawsze będą Cie wspierać.

Dzięki tej publikacji:

poprawisz swoje kontakty z ludźmi, zyskasz przyjaciół oraz sukcesy zawodowe, zwiększysz poczucie własnej wartości i staniesz się lepszym człowiekiem.

Więcej

---

Mężczyzna od A do Z.
Jak zrozumieć mężczyznę i stworzyć związek, w którym będziesz szczęśliwa i kochana?

"Doskonala publikacja zarowno dla Kobiet jak i Mezczyzn,szczerze polecam wszystkim ktorzy borykaja sie z jakimikolwiek problemami w zwiazkach On/Ona,Ona/On. Gratuluje dla Autora !."

Zbigniew Nowak

Więcej

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Przyciągnij miłość, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
Related Posts with Thumbnails

3 komentarze do “Przyciągnij miłość”

 1. To prawda, ostatnio ciągle się zastanawiałam nad sensem mojego związku, ciągle widziałam wszystko w czarnych barwach,nie było tak jakbym chciała i niedawno uświadomiłam sobie, że tak naprawdę wszystko zależy od naszego nastawienia i pozytywnego myślenia. Bez sensu jest tracić nerwy, zastanawiając się nad błahymi sprawami,a jednocześnie wrogo nastawiamy się tym samym do drugiej osoby. Zamiast się kłócić, warto przytulić. Szkoda czasu na przykre emocje, życie jest zbyt krótkie.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. Dziękuję za mądry komentarz i gratuluję dojścia do tego wniosku:

  „Szkoda czasu na przykre emocje, życie jest zbyt krótkie.”

  Niestety niektórzy do końca życia nie są w stanie tego pojąć.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 3. To co napisałaś to słowa które mi z ust wyjęłaś!!!!
  Właśnie przerwałam swój 8 letni tokstyczny związek- to nie była miłość, nie mogłam patrzeć na siebie w lustro , dążyłam do zbudowania solidnego muru w tym chory związku, chciałam wzejemengo wspracia oraz wzejemnego rozwoju.. i nici na to..lata cierpień, łez, kompleksów i żalu do życia..
  W koncu odeszłam i byłam pewna ze samotność przyczyni się do ejszcze większego cierpienia.. Tym czasem ogromna zmiana .. pogodziłam się ze sobą, jestem spokojna, czuję ze w sercu mi gra pozytywna melodia, czuję jakby wielka skorupa jakieś ohdydstwa została usunięta z mojego wnętrza..
  Dni smpędzone samotnie są teraz najfajnieszymi dniami jakie mogę sobie wyobrazic.. Smieję się, jestem radosna, czuję że przede mną wiele dobrego.. Że przed demna naprawdę prawdziwa miłość do człowieka który mnie doceni i dostrzeże, doceni moje wewnętrzne piękno..,. JUż teraz czuję się jak idę ulicą, ludzie bardzo przyjażnie spoglądają na mnie i nie chodzi o samocyhc facetów, są to styarszne Panie czy równiesnicy/czki. Po prostu to ja zaczęłam przyjażnie traktować otaczjący mnie świat i w zamian za to otrzymuję to samo.. Ba może już spotkałam miłość swojego życia… lecz jeszcze za wcześnie zeby to osądzać.
  W momencie odejscia o swojego byłego partnera moim celem było jedynie to że będę musiała szybko sobie znalesc kogos nowego.. ale dzis nie jestem z żadnym związku i zgadzam się z Tobą, że bez względu na to czy będę sama czy z mężczyzną to i tak mimo wszytsko będę szczęsliwa- sama niemogę w to uwerzyć że tak czuję!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dla takich chwil warto żyć…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*