Początek


Początek
autorem artykułu jest Jolanta Valentin

Marzysz o domu z pięknym ogrodem?

Postanawiasz, że pora by spełnić to marzenie. Zaczynasz szukać odpowiedniego miejsca. W końcu udaje Ci się trafić. Znajdujesz wymarzone miejsce. Jest dom, jest piękny, zadbany gród. Cena też ok. Więc decydujesz się na zakup.

Pierwszego lata spędzasz dużo czasu w ogrodzie, delektujesz się pięknem natury. Siedzisz tak, by widzieć pięknie rozkwitłe kwiaty, wygrzewasz się w słońcu. Często zapraszasz znajomych. Cieszysz się, że udało Ci się znaleźć taki piękny ogród.

Lubisz tutaj przebywać jesienią, kiedy z drzew spadają żółte liście. Lubisz spacerować alejkami i słyszeć szelest listowia leżącego u Twoich stóp.

Wiosną wyglądasz pierwszych kwiatów, które przebijają się przez śnieg.

Latem spędzasz czas w ogrodzie. Powoli jednak zauważasz, że gdzieniegdzie pojawiają się chwasty, a część kwiatów nie kwitnie tak pięknie i intensywnie jak rok temu.

Mija kolejny rok. Powoli zasztanawiasz się co zrobić z ogrodem. Teraz już nie jest taki piękny jak był na początku. Zastanawiasz się czy wynająć ogrodnika, czy też sprzedać posiadłość.

Twoje marzenie, które udało Ci się osiągnąć stało się dla Ciebie problemem, ciężarem. Zamiast radości z posiadania pięknego ogrodu masz teraz dodatkowe obowiązki.

Z udanym związkiem jest tak jak z ogrodem. Udany związek wymaga systematycznej troski i pielęgnacji. Wymaga nawożenia, systematycznej pracy.

Aby cieszyć się szczęśliwym związkiem nie wystarczy poznać odpowiedniego partnera. Trzeba też poświęcać mu swój czas i swoją uwagę.

Początek związku jest niezwykle ważny dla jego późniejszego rozwoju. Niemniej jednak systematyczna praca nad związkiem jest konieczna przez cały czas jego trwania.

Mądre szczęśliwe życie.
Jak być szczęśliwym człowiekiem, który z łatwością rozwiązuje problemy, jakie życie stawia mu na drodze?

„Polecam książkę jako prezent dla młodych małżonków. Znajdą drogę do celu. Bez lektury – to nie jest możliwe! ”

Grzegorz Grefkowicz, właściciel drukarni cyfrowej

Więcej

---

Oblicza zdrady

Zdrada i jej oblicza. Jak zdradzać, jak wykryć zdradę, oraz jak do niej nie dopuścić? Ujawniamy tajemnice tych, którzy zdradzają.

Dająca do myślenia, szczera, pozostawiająca wybór. Pomaga zrozumieć postępowanie drugiej osoby oraz swoje niezależnie od tego czy jest się zdradzonym czy zdradzającym.

Ewa

Więcej

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*