Planujmy wolny, świąteczny czas

rodzinka 2

Do Świąt Wielkanocnych pozostało zaledwie 2 tygodnie.
To dobry moment na zaplanowanie świątecznego czasu, aby oprócz przeżyć religijnych i duchowych przyniósł niezapomniany, rodzinny relaks.
Prognoza pogody na Wielkanoc 2014 zapowiada się wręcz idealnie dla wszystkich, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek i "małą" turystykę w promieniach wiosennego słońca.

Dlatego już teraz warto zastanowić się, gdzie pójść na rodzinny spacer lub jaka scenerię i konwencję wybrać na spotkanie z przyjaciółmi:

- Czy wystarczająco atrakcyjne będzie Stare Miasto, które nieodmiennie kusi artystyczną scenerią i tajemnicami historii?

- Młodsze pokolenia uwielbiają spacery po zoo, gdzie obserwowanie egzotycznych i dzikich zwierząt wzbudza zawsze dreszczyk emocji.

- A może po spędzeniu kilku godzin przy świątecznym stole zdrowo będzie wybrać się na pieszą lub rowerową wycieczkę w podmiejskie plenery?

- Ogrody botaniczne i te najbardziej zadbane parki mają wielu miłośników, bo trudno nie zachwycać się wiosenną ferią barw i zapachów kwitnących kwiatów, krzewów i drzew owocowych.

- Każdy wyjazd turystyczny, także jeśli będzie przebiegał w kraju musi udać się przy zapowiadanej temperaturze ok 18 oC i braku opadów, teraz jest ostatni moment na rezerwację miejsc nad morzem, na mazurach lub w górach.

Pewnie jest jeszcze dużo atrakcyjnych możliwości, lecz lepiej nie zostawiać decyzji na ostatnią chwilę, bo przecież planowanie detali i przygotowania mogą być również bardzo miłe.
Sprawianie sobie i bliskim tego rodzaju przyjemności daje poczucie dobrego i ciekawego wypełniania wspólnego życia i tworzenia niezapomnianych chwil oraz wspomnień.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*