Partnerstwo

udany związek, szczęśliwy związek, dobre małżeństwo
 preparaty do wybielania zebów do kupienia przez internet

Piękna jesień dla zakochanych
Tak piękna jest tegoroczna jesień, że nie sposób tego nie zauważyć. Może warto skorzystać z wciąż ciepłych i pogodnych dni, aby spędzić wspólny, romantyczny weekend w malowniczym miejscu w otoczeniu natury. Nawet chłodniejszy lub pochmurny dzień wspaniale nadaje się na spacerowanie w poczuciu miłości i bliskości. Tak cudowne może być delektowanie się ciszą, niezmąconą obecnością dzieci lub innych osób, z których obecność wpisana jest na stałe w nasze otoczenie. Przebywanie sam na sam oraz brak pośpiechu skłania do szczerych rozmów i wyznań. To również świetna okazja do okazywania wzajemnej czułości i zainteresowania, a także do wspominania innych pięknych chwil wspólnego życia.

Nie wolno mieć skrupułów, kiedy decyzja o takim wyrwaniu się z codzienności wymaga pozostawienia dzieci pod opieką dziadków lub innych osób z rodziny. Z pewnością będą pod dobrą opieką i nie ma to na nie żadnego złego wpływu.

To rodzicom potrzebny jest relaks i oderwanie od codzienności, żeby w pełni sił stawiać czoło wyzwaniom dzisiejszych czasów i odpowiedzialności. Dla partnerów nawet krótkotrwały „wypad” jest odejściem od rutyny, w której łatwo zagubić tkliwość i czułość w natłoku codziennych obowiązków.
Wzajemne dbanie o swoje uczucia i odczucia jest wyrazem szacunku.
Kochać, to znaczy chcieć dla wybranej osoby wszystko co najlepsze. Niekoniecznie i nie dla wszystkich dobrym miejscem na wspólny weekend będą atrakcje w SPA- wiele par doceni zwyczajną leśną głuszę 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

2 do wpisu “Piękna jesień dla zakochanych”


 1. kika1 napisał(a):

  OJ TAK 🙂
  … ale z tym czasem wciąż jest problem 🙁

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. Hanna napisał(a):

  Na sprawy, które są dla nas ważne trzeba umieć znajdować czas 🙂

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)


Zostaw odpowiedź

*