Piękna jesień dla zakochanych
Tak piękna jest tegoroczna jesień, że nie sposób tego nie zauważyć. Może warto skorzystać z wciąż ciepłych i pogodnych dni, aby spędzić wspólny, romantyczny weekend w malowniczym miejscu w otoczeniu natury. Nawet chłodniejszy lub pochmurny dzień wspaniale nadaje się na spacerowanie w poczuciu miłości i bliskości. Tak cudowne może być delektowanie się ciszą, niezmąconą obecnością dzieci lub innych osób, z których obecność wpisana jest na stałe w nasze otoczenie. Przebywanie sam na sam oraz brak pośpiechu skłania do szczerych rozmów i wyznań. To również świetna okazja do okazywania wzajemnej czułości i zainteresowania, a także do wspominania innych pięknych chwil wspólnego życia.

Nie wolno mieć skrupułów, kiedy decyzja o takim wyrwaniu się z codzienności wymaga pozostawienia dzieci pod opieką dziadków lub innych osób z rodziny. Z pewnością będą pod dobrą opieką i nie ma to na nie żadnego złego wpływu.

To rodzicom potrzebny jest relaks i oderwanie od codzienności, żeby w pełni sił stawiać czoło wyzwaniom dzisiejszych czasów i odpowiedzialności. Dla partnerów nawet krótkotrwały „wypad” jest odejściem od rutyny, w której łatwo zagubić tkliwość i czułość w natłoku codziennych obowiązków.
Wzajemne dbanie o swoje uczucia i odczucia jest wyrazem szacunku.
Kochać, to znaczy chcieć dla wybranej osoby wszystko co najlepsze. Niekoniecznie i nie dla wszystkich dobrym miejscem na wspólny weekend będą atrakcje w SPA- wiele par doceni zwyczajną leśną głuszę 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

2 komentarze do “Piękna jesień dla zakochanych”

 1. OJ TAK 🙂
  … ale z tym czasem wciąż jest problem 🙁

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. Na sprawy, które są dla nas ważne trzeba umieć znajdować czas 🙂

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*