Pewność siebie, a uwodzenie

Uwodzenie i jej techniki zastanawiają wielu. Czy została opracowana sprawdzona metoda, dzięki której uwodzenie stanie się prostsze? Czy istnieją zasady, według których należałoby postępować i które będą kluczem do sukcesu?

portrait-1097920_1280

Jedną z zasad, która z pewnością będzie kluczem do sukcesu jest zachowanie pewności siebie.

Pewność siebie jest zazwyczaj czymś, co ktoś ma od zawsze lub też nie. Natomiast istnieją metody, które pomagają zyskać pewność siebie i pozbyć się nieśmiałości. W czym więc pomoże pewność siebie i co zrobić, by ją zyskać?

Pewność siebie objawia się w wielu przypadkach, a z pewnością jej brak zostanie od razu zauważony. Kobiety zupełnie w przeciwieństwie do mężczyzn głównie przy doborze partnera kierują się uczuciami i emocjami. Jeśli kobieta czuje się przy mężczyźnie dobrze to reszta kwestii takich jak wygląd schodzi na dalszy plan. U mężczyzn wygląda to zupełnie inaczej, bowiem są oni w dużej mierze wzrokowcami. Mężczyźni zwracają uwagę na ubiór i ogólny wygląd zewnętrzny, który odgrywa tutaj kluczową rolę.

To właśnie pewność siebie mężczyzny sprawi, że kobieta poczuje się dobrze. Pewność siebie sprawi, że kobieta poczuje się kobietą, bezpieczną i bezbronną. Mimo tak wysokiej pozycji kobiet w dzisiejszych czasach kobiety w dalszym ciągu są tymi, które potrzebują bezpieczeństwa i silnego, męskiego ramienia.

Pewność siebie to również mowa ciała. Każdy nas słyszał o mowie niewerbalnej i wie, czym jest. Są to gesty, ruchy, postawa sylwetki, ton głosu czy chociażby mimika twarzy. Mowy werbalnej nie możemy kontrolować w 100%, natomiast mamy wpływ na to, w jaki sposób się poruszamy, mówimy czy gestykulujemy.

Jak więc zrobić wrażenie pewnym siebie kontrolując mowę ciała?

Pod uwagę weźmy postawę sylwetki. Ta powinna być wyprostowana, z głową uniesioną do góry. Daje to wrażenie, że osoba w ten sposób poruszająca się jest pewna siebie i z pewnością nie jest nieśmiała.

Tom głosu i sposób w jaki mówmy również nie jest bez znaczenia. Mężczyzna, który chce by postrzeganego go jako tego pewnego siebie powinien mówić spokojnie, ale wyraźnie. Nie zbyt głośno ale nie cicho. Głos i jego ton każdy z nas jest w stanie stymulować i zmieniać. Za pomocą tonu głosu również możemy przekazać dużo informacji, co z tym idzie – wywołać pozytywne lub też negatywne emocje u drugiej osoby.

Mimika twarzy choć tak trudna do kontrolowania również jest sukcesem do uwodzenia. Przez mimikę twarzy pokazujemy emocje, odczucia, pozytywne lub negatywne reakcje. Nasze ciało ma ponad 700 mięśni, a jedynie część z nich możemy kontrolować. Należą do nich również mięśnie twarzy, odpowiedzialne za naszą mimikę.

Bycie pewnym siebie to klucz do sukcesu. Uwodzenie stanie się dużo łatwiejsze, jak i inne towarzyskie relacje. Osoby, które mają pewność siebie są również tymi, które odnoszą wiele zawodowych sukcesów – jest więc o co walczyć. Nikt nie mówi, że zyskanie pewności siebie jest proste, bowiem inni są na tyle szczęśliwi, że się z tym rodzą, a inni muszą się tego po prostu nauczyć.

 Czy teksty na podryw rzeczywiście działają i są skuteczne? Oczywiście, że tak. 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*