Konkurs „PRZYJACIEL RODZINY 2011”


Sytuacja  wielodzietnych  rodzin jest zdecydowanie trudniejsza w ostatnich latach. Rzeczywistość dnia codziennego stawia przed rodzicami tak liczne wyzwania, że  najczęściej nie są sami w stanie sprostać im ze względów ekonomicznych lub innych.
Tu należy podkreślić, że  w wielu takich rodzinach panuje atmosfera prawdziwej miłości, wzajemnej troski i pomocy oraz normalnego, poprawnego wychowywania dzieci. Jednak, chyba nikt nie wątpi, że życie na granicy wykluczenia społecznego jest ciężkie i smutne. Bez uporu, woli walki o każdy dzień, bez wsparcia i zrozumienia ze strony przyjaznych osób mogłoby zabraknąć wiary, że będzie lepiej.

Jak to możliwe, że udaje się wykrzesać tą wiarę ?

 

Podstawowym warunkiem koniecznym jest zdeterminowana i odpowiedzialna postawa rodziców, którzy pomimo ograniczeń i niesprzyjających czynników nie poddają się w walce o swoją rodzinę.

Kolejnym nieodzownym warunkiem jest wsparcie z zewnątrz. Wsparcie to bywa nieocenione dzięki ludziom o wielkim sercu, którzy mocno przejmują się losem innych, podejmują trud konkretnego działania i faktycznego niesienia pomocy rodzinom, rozwiązują lub niwelują problemy, mając za cel przede wszystkim dobro dzieci.

 

Fundacja RAZEM LEPIEJ już 13 maja 2012r. rozstrzgnie konkurs” Przyjaciel Rodziny 2011”, w którym  po raz drugi uhonoruje statuetką ”Łabędzia” osoby i instytucje niosące pomoc rodzinom.


Zwycięzcy zostaną wyłonieni w kategoriach:


Wielodzietna rodzina.


Matka samotnie wychowująca dzieci.


Ojciec samotnie wychowujący dzieci.


Sponsor/ofiarodawca.


Osoba publiczna.


Fundacja/stowarzyszenie.


Przekaz medialny/edukacyjny.

 

Jeszcze do 15 kwietnia praktycznie każdy może zgłosić kandydata w w/w kategoriach, wystarczy wysłać ankietę zgłoszeniową, która wraz z regulaminem konkursu – dokumenty te są dostępne na stronie Fundacji.

O kolejnej fazie konkursu, w której kapituła nominuje do nagrody głównej po 3 kandydatów  w każdej kategorii, będziemy informować po 20 kwietnia, po zaprezentowaniu  na stronie Fundacji RAZEM LEPEJ  sylwetek nominowanych kandydatów.

 

Gorąco zachęcamy do skorzystania, z trwającej nadal możliwości wyrażenia swojego uznania i podziękowania osobom lub instytucjom, za wyróżniający się sposób i styl  wykonywania swoich obowiązków czy misji na rzecz rodziny.

---

Jak ruszyć z miejsca

Choć w tym momencie Twój problem może wydawać się przeszkodą nie do ominięcia, są sposoby na to, aby z łatwością sobie z nim poradzić. Dowiedz się, jak ruszyć z miejsca i ułożyć plan działania, aby odzyskać komfort i normalność.

Więcej

---
---
Sztuka przyciągania ludzi
Złote zasady zdobywania przyjaciół, którzy zawsze będą Cie wspierać.

Dzięki tej publikacji:

poprawisz swoje kontakty z ludźmi, zyskasz przyjaciół oraz sukcesy zawodowe, zwiększysz poczucie własnej wartości i staniesz się lepszym człowiekiem.

Więcej

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Jeden komentarz do “Konkurs „PRZYJACIEL RODZINY 2011””

  1. Wspaniała inicjatywa !
    Dobrze, że mówi się o takich dobrych ludziach chociaż od czasu do czasu.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*