Jak zwrócić uwagę kobiety?

Pytanie ,,jak zwrócić uwagę kobiety” zadaje sobie z pewnością większość mężczyzn zarówno poszukujących partnerki jak i tych, którzy już pozostają w związku. Co zatem zrobić, by ją zdobyć i zrobić na niej wrażenie, a w konsekwencji zwrócić na siebie uwagę? Czy istnieje jakaś sprawdzona recepta?
kobieta

Mimo, że większość mężczyzn powiedziałaby, że nieważne jest to co mówimy, słowa, których uważamy to jednak jest to ważne. Oczywiście inne kwestie takie jak komunikacja niewerbalna czyli ton głosu, gestykulacja, sposób poruszania się – to wszystko jest ważne i ma wpływ na to, czy kobieta faktycznie się zainteresuje. Natomiast przede wszystkim słowa – to one mają tutaj największą wartość. Czy są zatem sprawdzone teksty na podryw, które działają na każdą kobietę? Oczywiście, że nie. Każda kobieta jest inna, ma inną osobowość i co innego będzie ją pociągało.

Jedyne o czym musimy pamiętać, to by za pomocą słów i tego co mówimy wykazać zainteresowanie, pokazać zaangażowanie i zaciekawić tą drugą osobę. Nie ma tutaj miejsca na nudne i nużące rozmowy o pogodzie. Za pomocą słów możemy przekazać mnóstwo informacji. To w jaki sposób je wypowiadamy również skieruje rozmowę na odpowiedni tor.

Ci, którzy nie wierzą w siłę słów powinni zadać obie pytanie ,,dlaczego nazywamy kobietę skarbem czy też kwiatuszkiem?” Przecież skoro słowa nie mają znaczenia, równie dobrze mógłby to być też pies. Słowa mają znaczenie, a jeśli chcemy zdobyć kobietę to musimy odnaleźć takie słowa, które nam w tym pomogą.

Bardzo istotna jest umiejętność, a raczej wyczucie, co powiedzieć i w jakiej sytuacji. Bowiem nawet najlepszy tekst na podryw nie sprawdzi się w każdej sytuacji i nie w każdym momencie będzie tym odpowiednim.

Przy poznawaniu nowej osoby musimy się nauczyć czegoś takiego, jak obserwacja i wyciąganie wniosków. Dzięki obserwacji będziemy mogli zauważyć czego potrzebuje kobieta, jaka jest jej osobowość, czym się interesuje oraz czego tak naprawdę od nas oczekuje. Tutaj należy wykorzystać swój własny instynkty i intuicję, która zdaje się być najlepszym doradcą.

Najważniejszą jednak kwestią w relacjach damsko – męskich będzie pewność siebie. Pokonanie wszelkich barier i nieśmiałości nie jest prostym zadaniem, ale z pewnością tym najistotniejszym.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Jak zwrócić uwagę kobiety?, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*