Jak znaleźć miłość w Szwecji ?

Europa dzięki zanikowi granic stała się multikulturowa. Swobodny przepływ Europejczyków oraz praktycznie otwarty rynek pracy w każdym kraju, doprowadziły do tego, iż powstała tak zwana ‘emigracja zarobkowa’. Na przykładzie Polaków, którzy wyjeżdżają np. do Szwecji, aby tam szukać lepszego życia i lepiej płatnej pracy, można to doskonale zaobserwować. Jednak nie samą pracą i możliwościami zarobkowymi człowiek żyje i to nie sprawi, że będzie on szczęśliwy.

Niestety, taka emigracja niesie oprócz oczywistych korzyści, również minusy oraz zagrożenia. Powstaje nowy temat – samotność Szwecja – wielu Polaków tam mieszkających, po prostu jest samotnych, gdyż nie mają kiedy lub jak poznać drugiej osoby, z którą by mogli stworzyć szczęśliwy, dłuższy związek. Dlatego jest tam wiele ogłoszeń, czy to w gazetach, czy na różnych portalach, typu: Pani szuka pana Szwecja, lub Pan szuka pani Szwecja. Na szczęście dla takich osób powstał portal: Polish Hearts ze Szwecji.

Jest to portal skierowany głównie do Polaków, którzy mieszkają poza granicami naszego pięknego kraju. Założenie na nim konta trwa minutkę, jest całkowicie bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Dostajemy wtedy dostęp do wielu opcji, które nie są normalnie dostępne. Możemy np. skorzystać z wyszukiwarki osób – wpisać kryteria: wiek, miejscowość, zainteresowania itp. Można również wyszukiwać tylko te osoby, które posiadają jakieś swoje zdjęcia na profilach – uniknie to przykrych niespodzianek i rozczarowań. Do wyszukanych osób można wysyłać zaproszenia, porozmawiać z nimi na czacie, wysłać jakiś e-prezent, albo w końcu – umówić się na spotkanie na żywo. I w ten sposób flirt Szwecja może przeobrazić się w miłość Szwecja! Dzięki szwedzkiego portalowi Polish Hearts poznało się i związało na stałe naprawdę wiele par. Co ciekawsze historie są nawet opisane w specjalnej zakładce na stronie głównej.

Portal Polish Hearts ze Szwecji ma już przeszło milion zarejestrowanych użytkowników. Dzięki temu szansa na to, że ktoś pozna swoją drugą „połówkę”, która także mieszka w Szwecji i tam pracuje – jest bardzo duża. Wiadomo, że w XXI wieku już zmieniają się sposoby poznawania innych ludzi. Teraz to praktycznie większość nowo poznanych osób poznaje się w jakiś sposób przez internet. Portal polskich serc ze Szwecji doskonale się wpasowuje w te trendy i w ten sposób naprawdę ułatwia Polakom zagranicą poznawanie nowych ludzi i daje szansę na szczęśliwe życie i związek oraz założenie rodziny.

Chcesz poznać bratnią duszę lub miłość swojego życia? Odwiedź portal http://sweden.polishhearts.com/ - portal Polish Hearts skierowany dla Polaków mieszkających w Szwecji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*