Jak podsycić ogień w związku?

W każdym związku jest tak, że po pewnym czasie euforia i namiętność przygasają. Jeżeli jednak taki stan będzie utrzymywał się przez długi czas, grozi to ryzykiem jego rozpadu. Aby do tego nie doszło, warto zadbać o kilka kwestii, a w Waszym łóżku niedługo znów będą sypały się iskry.

Przypomnijcie sobie dawne czasy

To prawda, że oprócz seksualnej fascynacji, w każdym związku ważna jest pomiędzy partnerami przyjaźń. Co więcej, oboje zmieniacie się przez cały czas. Jednak, kiedy pooglądacie razem swoje stare zdjęcia, przypomnicie sobie, jak zachowywaliście się na początku Waszej relacji i jak bardzo się wtedy się dla siebie staraliście. Prawdopodobnie nie wchodziliście wtedy do łóżka w starych flanelowych piżamach, a rozpalające zmysły perfumy były bardzo w cenie.

Zadbajcie o seksowną bieliznę

Wiele osób nadal z dużą dozą podejrzliwości patrzy na tego garderobę, tymczasem wystarczy czasem założyć seksowną bieliznę, aby w łóżku zaczęło iskrzyć jak dawniej. Co więcej, może ona pomóc małżonkom poczuć się bardziej pewnym siebie, co jest bardzo istotne w łóżkowych igraszkach. Piękna bielizna, jaką możemy znaleźć – na przykład – w sklepie Figlowo, sprawi, że będziemy patrzeć bardziej przychylnym okiem nie tylko na swojego partnera, ale również na samych siebie.

Pielęgnujcie intymność

Gubiąc się w natłoku codziennych spraw, bardzo często zapominamy o tym, jak ważna jest na co dzień pielęgnacja intymności w związku. Czasem wystarczy jednak pogłaskać partnera po karku czy zrobić mu masaż, aby rozbudzić w nim wyobraźnię i – przede wszystkim – dać mu poczucie prawdziwej bliskości. Bywa tak, że nie wiemy, dlaczego nasz partner zachowuje wobec nas pewien dystans, warto więc poświęcić chwilę czasu, aby wspólnie rozwiązać Wasz problem.

Zaplanujcie dzień miłości

Spróbujcie powstrzymać się od seksu na cały tydzień: wybierzcie dzień, który w całości przeznaczycie na Waszą miłość. Przez sześć dni celibatu starajcie się zachowywać do siebie przyjacielski dystans, aby zakończyć go – ostatecznie – wspaniałym finałem. Okres ten starajcie się jednak przeznaczy na wzajemne pobudzanie własnej wyobraźni poprzez opowiadanie sobie o swoich najskrytszych seksualnych fantazjach. W dniu miłości rozplanujcie cały dzień tak, aby móc się powoli rozkoszować wzajemną bliskością: zacznijcie go od wspólnej kąpieli, a następnie spędźcie go przytulając się i całując w różnych miejscach mieszkania, ażeby ostatecznie zakończyć go w obłędnie i zmysłowo w Waszej sypialni.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*