Jak poderwać kobietę?

Czy istnieje idealny sposób na to, by poderwać kobietę i zwrócić na siebie jej uwagę? Zwrócenie uwagi - to jedno, a umiejętne i skuteczne zainteresowanie swoją osobą - to drugie.

portrait-1097920_1280

Przede wszystkim zaangażowanie. Kobiecie należy pokazać, że rzeczywiście chcielibyśmy nawiązać bliższą relację tak, by pozytywnie odczytała sygnały. Nie każdemu kontakty damsko - męskie przychodzą z łatwością. Powodami może być brak pewności siebie, nieśmiałość, czy tez obawa odrzucenia. Jedyną metodą jest walka ze sobą - tylko to przyniesie efekty i pozwoli na nawiązanie relacji z kobietami.

Co więc zrobić, by zainteresować sobą kobietę?

Jak zostało wcześniej wspomniane - należy wykazać się inicjatywą i pokazać pełne zaangażowanie. Jak więc to zrobić? Kobiety nie do końca są wzrokowcami - jak mężczyźni. Kobieta w przeciwieństwie do mężcyzny ocenia poprzez pryzmat uczuć, emocji oraz tego, czy w obecności mężczyzny czuje się dobrze. Nie ma więc konkretnego sposobu lub instrukcji postępowania co należy zrobić, by kobieta poczuła się dobrze i miała miłe wspomnienia, a tym samym zainteresowała się mężczyżną. Dla jednej będzie to mile spędzony czas w kawiarni, dla drugiej zupełnie coś innego. Dlatego tak ważna jest obserwacja i odczytywanie sygnałów przez mężczyznę.

Tak, kobieta - nawet nieświadomie - przekazuje sygnały dotyczące tego, czym tak naprawdę jest zainteresowana. Sposób w jaki mówi, porusza się, ubiera - to wszystko ma znaczenie. Jeśli już wiemy, czego kobieta od nas oczekuje - to właśnie to jej dajmy.

Czy istnieją sprawdzone teksty na podryw, które zawsze i w każdej sytuacji podziałają?

Jest masa tekstów na podryw, które uważane są przez niektórych za pewniak dobrego podrywu. Jednak musimy sobie zdać sprawę, że ne jest tak do końca. Nie każdy tekst na każdą kobietę zadziała, niektóre z nich mogą nawet wywołać oburzenie - tak więc musimy być w tej kwestii bardzo ostroźni.

Przede wszystkim upór - wiele kobiet mówi, że mężczyzna, który od samego początku nie przypadł im do gustu, w późniejszym czasie okazał się tym ukochanym na ślubnym kobiercu. Dlaczego? No właśnie przez ten upór i fakt, że facet się zwyczajnie nie poddał. Nawet najmniej zainteresowana kobieta, która będzie adorowana przez cały czas - w końcu ulegnie. Tak więc morał z tego płynie taki - nie należy rezygnować nawet, jeśli nie do końca wszystko idzie po naszej myśli.

Do mężczyzny należy ten pierwszy krok, zaproszenie na spotkanie i wykazanie inicjatywy. Nie należy się obawiać, że zostaniemy odrzuceni - nawet jeśli, to zawsze jest przecież druga szansa - za którymś razem musi się przecież udać.

Poza byciem upartym i zaangażowanym mężczyznom należy pamiętać o miłych gestach, takich jak przepuszczenie kobiety w drzwiach czy kwiaty na spotkanie. Są to drobnostki, wydawać by się mogło, że nie mają znaczenia - a jednak. Która kobieta nie lubi być adorowana? Kobiety lubią czuć, że jet ktoś, dla kogo są naprawdę ważne. Mężczyzna powinien więc wywołać radość i uśmiech na twarzy kobiety, prawić komplementy i przepuścić ją w drzwiach - dla stworzenia tej osobliwej atmosfery, która z pewnością zostanie zauważona i doceniona.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*