Imprezy firmowe a związki


Dyskoteka

Duże firmy zachęcają nowych pracowników pakietami socjalnymi, podróżami i firmowymi eventami. Jak ta forma spędzania czasu z kolegami i koleżankami z pracy odbija się na trwałości związków?

Imprezy, na których nie ma osób towarzyszących, a są na nich tylko pracownicy firmy mogą nieść ze sobą pozytywne i negatywne skutki.

Z jednej strony pracownicy spędzając z sobą czas zabawy mogą lepiej się poznać. Jest to ważne szczególnie dla firm, działów, które niedawno powstały. Kiedy w firmie dużo jest młodych osób wspólne wyjścia są szansą na poznanie partnera.

Z drugiej strony słyszy się o negatywnych sytuacjach i skutkach takich zabaw. Darmowy alkohol działa na wielu pracowników jak lep na muchy.  Skoro jest za darmo można pić ile się tylko da. Z pewnością nie wszyscy pracownicy w ten sam sposób podchodzą do darmowych bloczków na alkohol.  Jednak częste uczęszczanie na mocno zakrapiane imprezy może przynieść ze sobą różne skutki.

W ankiecie pod poniżej podanym linkiem zadałam dwa pytania dotyczące firmowych wyjść. Kliknij na link i zostaw swoją odpowiedź:

http://moje-ankiety.pl/respond-3372.html

Poniżej wyniki ankiety pobrane dnia: 21.10.2011.

Tak, jak widać powyżej imprezy firmowe nie pozostają obojetne dla związku.

Jakie są Twoje doświadczenia?

Jolanta

---
Rutyna w związku

Poznaj 52 skuteczne i sprawdzone sposoby, które sprawią, że rutyna zniknie z Twojego związku.

Więcej

---

---

Oblicza zdrady

Zdrada i jej oblicza. Jak zdradzać, jak wykryć zdradę, oraz jak do niej nie dopuścić? Ujawniamy tajemnice tych, którzy zdradzają.

Dająca do myślenia, szczera, pozostawiająca wybór. Pomaga zrozumieć postępowanie drugiej osoby oraz swoje niezależnie od tego czy jest się zdradzonym czy zdradzającym.

Ewa

Więcej

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

3 komentarze do “Imprezy firmowe a związki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*