Fajne pomysły na randki za darmo


Fot: Vicente Guerrero

Kiedy jesteś młody, zakochany, ale brakuje Ci gotówki na "wypasioną" randkę użyj wyobraźni, by oczarować Panią swojego serca.

Wbrew pozorom bez gotówki jesteś w stanie zorganizować niezapomnianą randkę.

Pomysły na randkę za 0 PLN:

Biblioteka
Podejdzcie do biblioteki lub księgarni gdzie można usiąść. Wybierajcie przypadkowe tytuły książek i czytajcie sobie nawzajem. W publicznej bibliotece trzeba się cicho zachowywać, co zmusza do szeptania. A czytanie do ucha może być bardzo sexy.

Kto to jest?
Umówcie się na rynku. Usiądźcie tak, by widzieć, jak najwięcej przechodniów. Patrząc na idące osoby twórzcie możliwe scenariusze. Kto jest w parze, a kto nie. Jakie historie miłosne mają zobaczone osoby?

Ty, ja i muzyka
Pojedźcie na przejażdżkę samochodem, najlepiej w jakiejś miejsce, z którego będzie się rozciągał pięny widok. Zatrzymajcie się na wzniesieniu, stańcie na poboczu. W samochodzie słuchajcie ulubionej, romantycznej muzyki. Jeśli widok jest na morze,góry, bądź zachód słońca – jeszcze na długo po randce będziecie wracać do niej wspomnieniami.

Leć kamyku
Podczas spaceru nad małą rzeczką zacznijcie zbierać najlepsze okazy kamyków. Kiedy już ich trochę nazbieracie zróbcie zawody w puszczanie kaczek po wodzie.

Perfumeria
Wejdźcie do dużej perufmerii i wybierajcie najlepiej pasujące do partnera zapachy.

Chmury
Będąc na spacerze, znajdźcie spokojną łąkę, połóżcie się na trawie i ogladajcie przepływające po niebie chmury. Bawcie się w skojarzenia. Ta chmura wyglada jak:..., a ta przypomina mi..., a ta ma tak samo ładny nosek, jak Ty 🙂

Zapomniałam pomysłu? Podziel się ideą na randkę z nami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Jeden komentarz do “Fajne pomysły na randki za darmo”

  1. Dzieki.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*