Partnerstwo

udany związek, szczęśliwy związek, dobre małżeństwo
 preparaty do wybielania zebów do kupienia przez internet

Dobrze jest wracać do początku

Poszukiwanie swojej drugiej połowy jest pięknym przeżywaniem siebie nawet, jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy.
Odnalezienie tej właściwej osoby, z którą pragniemy złączyć swój los na całe życie sprawia wielką radość i zachwyt, ale również ulgę, że już można przestać szukać.
Czas fascynacji sobą i pogłębiającego się zakochania jest najwspanialszym w życiu stanem, o którym nie wolno zapominać przez całe życie.

Zrodzona w tym czasie miłość musi przetrwać także cięższe i gorsze chwile, których nie daje się niestety uniknąć. To właśnie wtedy dobrze przypominać sobie jak było i jacy byliśmy na początku. Wspomnienia te powinny wywoływać uśmiech i ciepło w sercu, wówczas jest pewne, ze kryzys nie pochłonął naszej bliskości. Zdarza się też jednak inaczej, a wtedy do pokonania zatracania sensu związku trzeba znacznie więcej energii, rozwagi, a przede wszystkim pozytywnego nastawienia do siebie.

Czy łatwo jest o to, kiedy sprawy i wzajemne relacje źle się układają. Z pewnością nie łatwo, jednak trzeba próbować ... przypomnieć sobie jak było na początku i powrócić do swoich własnych zachowań z tego najbardziej emocjonującego okresu naszego związku. Miłość, która zakwitła latem ma chęć latem odżywać i umacniać się. Nie ma chyba nic głupszego jak oddzielne spędzanie urlopu, nawet, jeśli powodem jest wymienne spędzanie wakacji z dziećmi. Nie ma powodu, aby tak organizować czas, który jest nam dany do wspólnego przeżycia, bo to czas, którego nie można zawrócić ani odzyskać.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Zostaw odpowiedź

*