Dłuższy seks – jak go sobie zagwarantować?

Przyjemność to luksus i każdy chciałby mieć jej jak najwięcej. Jeśli chodzi o seks, niestety w tym przypadku jego długość uzależniona jest od wielu czynników – rozpoczynając od nastroju partnerów, a kończąc na ich cechach fizycznych. W jaki sposób zagwarantować sobie maksymalne wydłużenie przyjemności?

Odpowiednie prezerwatywy

Wielu producentów oferuje prezerwatywy stworzone z myślą o opóźnieniu wytrysku, co umożliwia znaczne przedłużenie stosunku. Mogą być pokryte delikatną warstwą benzokainy, wpływającej w sposób znieczulający na penisa. W ten sposób redukują poziom doznań, umożliwiając dłuższy seks.

Kontrolowanie stosunku

W momencie gdy mężczyzna czuje zbliżający się wytrysk, powinien wycofać się z penetrowania pochwy i następnie odczekać moment, nie ruszając penisa. Po chwili takiego relaksu stosunek może zostać podjęty na nowo. Można powtórzyć ten zabieg kilka razy, co wymaga ćwiczeń i praktyki. Dzięki temu nie tylko stosunek będzie trwać dłużej, ale orgazm stanie intensywniejszy, a wytrysk bardziej obfity.

Środki medyczne

Odpowiednie medykamenty, mające na celu opóźnienie wytrysku, można znaleźć zarówno w seks shopach, jak i aptekach. Podobnie jak w przypadku innych leków, przed zażyciem jakiegokolwiek należy koniecznie skonsultować się z lekarzem. Zażycie nieodpowiedniego środka nie tylko nie pomoże, ale może wręcz zaszkodzić!

Głęboki oddech

Przedłużyć stosunek pomoże powolne oddychanie w jego trakcie. Powinno się utrzymywać regularny rytm oddechu, niezależnie od tego, jak szybko członek penetruje pochwę. Jak wie to każdy, kto ćwiczy czy biega, krótkie oddechy przyspieszają bicie serca, zwiększając także zmęczenie. W przypadku uprawniania seksu skutkuje to doprowadzeniem do ejakulacji.

Długa gra wstępna

Jeśli czas od rozpoczęcia stosunku do momentu wytrysku jest krótki, można rozważyć przedłużenie gry wstępnej. To, jak będzie ona przebiegać, zależy tylko i wyłącznie od preferencji obojga partnerów. Może to być np. wzajemna masturbacja, miłość francuska czy pieszczoty innego rodzaju.

Każdy zasługuje na to, aby jego przyjemność seksualna trwała jak najdłużej. Dobrze więc sprawdzić, która z powyższych metod spisze się najlepiej, a potem oczywiście wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*