Czego rodzice czasem żałują?


Czego rodzice czasem żałują?
autorem artykułu jest Mateusz Chłodnicki

Witam serdecznie!

Jeśli masz dzieci, to na pewno chcesz, aby były szczęśliwe i zrobisz wszystko co jest istotne dla ich przyszłego, szczęśliwego życia. Jeśli nie masz dzieci, to na pewno znasz kogoś, kto je ma i może skorzystać, czytając tego maila (prześlij mu go albo zrób prezent na święta).

Wielu rodziców, kiedy ich dzieci dorastają, żałuje czegoś, co zrobili lub czego nie zrobili. Mówią do siebie:

„Gdybyśmy kilka lat temu wiedzieli, że takie będą efekty, postąpilibyśmy inaczej.” albo „Gdybyśmy mogli cofnąć czas, to inaczej wychowywalibyśmy nasze dziecko”.

Rozumiem Twoją troskę o dziecko. Kochasz je i chcesz dla niego jak najlepiej. Jednak zastanów się czy aby na pewno robisz zawsze wszystko idealnie. Może nie potrafisz się porozumieć ze swoim dzieckiem, a może nie słucha Cię i nie chce robić tego, co wiesz, że będzie dla niego dobre (nauka, zdrowy tryb życia).

A może masz tak, że charakter dziecka albo jakieś inne niezależne do Ciebie czynniki, nie pozwalają Ci do niego dotrzeć i pomóc rozwijać się tak ja należy? Słuchając Audiobooków na CD z serii „ABC Mądrego rodzica”, poznasz skuteczne metody wychowania dziecka i porozumienia się z nim.

Usłyszysz praktyczne rady dotyczące bezpośrednio tego, jak zachowywać się przy dziecku i jak reagować na jego zachowanie, aby czuło się kochane i akceptowane, jednocześnie, aby je dobrze wychować na szczęśliwego człowieka sukcesu.

Być może nawet za kilkanaście lat, przyjdzie do Ciebie i podziękuje za Twoje wychowanie, mówiąc:

"Dziękuje za to wszystko, co dostałem od Ciebie, jako rodzica. Teraz widzę, jak Twoje rady, pomoc, wychowanie pomagają mi w życiu. Dziękuję, za przygotowanie mnie do życia”.

Działaj teraz. Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka. Audiobooki na CD z serii "ABC Mądrego Rodzica”, możesz dostać za cenę śmiesznie niską w porównaniu, z tym jakie korzyści da Tobie i Twojemu dziecku ta wiedza.

Pozdrawiam
Mateusz Chłodnicki

Więcej książek w formacie Audio znajdziesz tutaj

----

ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu

Dowiedz się, jak pomóc swojemu dziecku osiągnąć sukces i sprawić, aby było szczęśliwe.

"Szkoda że mnie tak rodzice nie prowadzili.."

Rafał Banaś

Więcej

---

ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka

Dowiedz się, jak rozbudzić w Twoim dziecku jego wrodzoną inteligencję i ukryte talenty...

"Moja Zuzia ma już konkretne efekty zamieszczonych ćwiczeń."

Rafał Banaś

Więcej

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*