Partnerstwo

udany związek, szczęśliwy związek, dobre małżeństwo
 preparaty do wybielania zebów do kupienia przez internet

Czego rodzice czasem żałują?


Czego rodzice czasem żałują?
autorem artykułu jest Mateusz Chłodnicki

Witam serdecznie!

Jeśli masz dzieci, to na pewno chcesz, aby były szczęśliwe i zrobisz wszystko co jest istotne dla ich przyszłego, szczęśliwego życia. Jeśli nie masz dzieci, to na pewno znasz kogoś, kto je ma i może skorzystać, czytając tego maila (prześlij mu go albo zrób prezent na święta).

Wielu rodziców, kiedy ich dzieci dorastają, żałuje czegoś, co zrobili lub czego nie zrobili. Mówią do siebie:

„Gdybyśmy kilka lat temu wiedzieli, że takie będą efekty, postąpilibyśmy inaczej.” albo „Gdybyśmy mogli cofnąć czas, to inaczej wychowywalibyśmy nasze dziecko”.

Rozumiem Twoją troskę o dziecko. Kochasz je i chcesz dla niego jak najlepiej. Jednak zastanów się czy aby na pewno robisz zawsze wszystko idealnie. Może nie potrafisz się porozumieć ze swoim dzieckiem, a może nie słucha Cię i nie chce robić tego, co wiesz, że będzie dla niego dobre (nauka, zdrowy tryb życia).

A może masz tak, że charakter dziecka albo jakieś inne niezależne do Ciebie czynniki, nie pozwalają Ci do niego dotrzeć i pomóc rozwijać się tak ja należy? Słuchając Audiobooków na CD z serii „ABC Mądrego rodzica”, poznasz skuteczne metody wychowania dziecka i porozumienia się z nim.

Usłyszysz praktyczne rady dotyczące bezpośrednio tego, jak zachowywać się przy dziecku i jak reagować na jego zachowanie, aby czuło się kochane i akceptowane, jednocześnie, aby je dobrze wychować na szczęśliwego człowieka sukcesu.

Być może nawet za kilkanaście lat, przyjdzie do Ciebie i podziękuje za Twoje wychowanie, mówiąc:

"Dziękuje za to wszystko, co dostałem od Ciebie, jako rodzica. Teraz widzę, jak Twoje rady, pomoc, wychowanie pomagają mi w życiu. Dziękuję, za przygotowanie mnie do życia”.

Działaj teraz. Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka. Audiobooki na CD z serii "ABC Mądrego Rodzica”, możesz dostać za cenę śmiesznie niską w porównaniu, z tym jakie korzyści da Tobie i Twojemu dziecku ta wiedza.

Pozdrawiam
Mateusz Chłodnicki

Więcej książek w formacie Audio znajdziesz tutaj

----

ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu

Dowiedz się, jak pomóc swojemu dziecku osiągnąć sukces i sprawić, aby było szczęśliwe.

"Szkoda że mnie tak rodzice nie prowadzili.."

Rafał Banaś

Więcej

---

ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka

Dowiedz się, jak rozbudzić w Twoim dziecku jego wrodzoną inteligencję i ukryte talenty...

"Moja Zuzia ma już konkretne efekty zamieszczonych ćwiczeń."

Rafał Banaś

Więcej

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Zostaw odpowiedź

*