Redakcja


Współpraca jako Praktykant/Dziennikarz lub Redaktor


Uważasz stronę za pomocną - wesprzyj ją darowizną.
Dziękujemy

Konto: PL42195000012006065238400002
Posiadacz rachunku: Lifho Media Sp. z o.o.
Dopisek: Darowizna Partnerstwo

Redakcja:

Praktyka:

Hanna Białkowska-Przybylska

Absolwentka Politechniki Warszawskiej i Warszawskiej Szkoły Zarządzania. Z zawodu jest menadżerem sprzedaży - ostatnio w branży finansowej.
Od 2009r. współpracuje ze Stowarzyszeniem na Rzecz Kobiet i Inicjatyw Społecznych „Pro Social” w zakresie kreowania i realizacji akcji oraz projektów skierowanych do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Z upodobaniem podejmuje nowatorskie pomysły i przedsięwzięcia. Czerpie satysfakcję z dzielenia się wiedzą i zdobytymi doświadczeniami w różnych dziedzinach i sferach życia.

Administrator:
Jolanta Valentin

Autor e-booka na temat organizacji wesel oraz artykułów na temat partnerstwa, wychowania dzieci. Wydaje ślubny biuletyn.Prowadzi tematyczne strony internetowe (Być-rodzicem, Edukacja finansowa dzieci).

-------------

Eksperci współpracujący ze stroną Partnerstwo:

Psycholog

Joanna Bednarska-Okarmus

Magister psychologii, absolwentka Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła kurs podstawowy Racjonalnej Terapii Zachowania organizowany przez Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej oraz szkolenie Intergratywnej Psychoterapii Krótkoterminowej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Uczestniczy w akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Studiach Podyplomowych z Psychoterapii, organizowanych przez Katedrę Psychoterapii UJ Collegium Medicum, prowadzących do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty. Pracuje na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym, w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz prowadzi Prywatną Poradnię Psychologiczną - Anima Animus.

Prowadzi psychoterapię grupową oraz indywidualną pod superwizją Certyfikowanego Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

---------------------------------------------------------------------------------------

Współpraca jako Praktykant/Dziennikarz lub Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*