4 pomysły na prezent na Wielkanoc

swieta
Zbliża się Wielkanoc – święto, które wszystkim kojarzy się z pisankami, cukrowymi barankami czy kurczaczkami. Starą, już rzadko praktykowaną tradycją jest dawanie prezentów na Wielkanoc. Zazwyczaj przynosił je zajączek wielkanocny, a najczęściej były to słodycze lub drobne upominki głównie dla dzieci. Jednak są osoby, które w święta Wielkanocne nadal pragną obdarować bliskich i kupić taki prezent, który się spodoba oraz sprawi wiele radości. Najczęściej prezenty wielkanocne sprawiają osoby, które stosunkowo rzadko widują się z rodziną, z racji na przykład, pracy za granicą. A jaki prezent kupić?

Zabawki

To pomysł na prezent głównie dla dzieci. Dla dziewczynek idealna będzie lalka przypominająca bohaterkę ulubionej bajki, a dla chłopca zdalnie sterowany samochód czy helikopter. Uniwersalnym prezentem dla dziecka są też klocki. Ostatnio bardzo popularne są ekologiczne drewniane klocki, ale doskonale spiszą się również kultowe klocki LEGO. Jeżeli do zabawek dołączymy również ulubione słodycze to uśmiech na twarzy każdego dziecka jest gwarantowany.

Książka

Książka jest uniwersalnym prezentem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wszak wiadomo, że czytanie rozwija i kształci – nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Wybierając książkę warto kierować się zainteresowaniami obdarowywanej osoby i próbować trafić w jej gusta. W przypadku dzieci doskonale sprawdzą się książki przygodowe, a dla najmłodszych – interaktywne lub z obrazkami.

Tablet

Tablet jest dobrym pomysłem na prezent dla tych, którzy chcą podarować bliskim coś wyjątkowego. Wbrew pozorom nie jest to bardzo duży wydatek. Tani tablet można kupić za niecałe dwieście złotych. To także jest prezent dla każdego, ponieważ ucieszy się zarówno dziecko, mogąc grać w gry czy opiekować się zwierzątkami w aplikacjach, jak i dorosły, który będzie mógł na tablecie oglądać filmy czy czytać e-booki. Jeżeli dobrze znamy obdarowywaną osobę, fajnym pomysłem jest zainstalowanie w tablecie kilku aplikacji, które mogłyby jej/jemu się bardzo spodobać lub ulubionej muzyki.

Vouchery

Jeżeli nie wiemy, co najbardziej mogłoby ucieszyć daną osobę, a nie chcemy dawać koperty z gotówką można kupić voucher. Wiele znanych sklepów, salonów kosmetycznych, basenów, siłowni czy kin lub teatrów daje możliwość wykupienia voucheru umożliwiającego skorzystanie z danych usług. Każdą kobietę ucieszy karta podarunkowa do spa, a mężczyznę karnet na siłownię. Dla małżeństwa bądź pary odpowiednie będą vouchery do kina, teatru czy restauracji. Najlepiej wybrać takie karty podarunkowe, które umożliwiają wykorzystanie w jak najdłuższym czasie (np. przez rok czy pół roku), aby osoba obdarowana mogła wykorzystać kartę w dogodnym dla siebie terminie.

Dawanie prezentów na Wielkanoc jest miłą, lecz już powoli zapominaną tradycją. Najczęściej prezenty dajemy sobie na urodziny czy święta Bożego Narodzenia. Jeżeli jednak chcemy sprawić bliskim radość dając im jakiś upominek, to czy naprawdę potrzeba ku temu specjalnej okazji? Najbardziej cieszą prezenty dawane od serca, wybierane specjalnie dla tej jednej, konkretnej osoby.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*